20.8 C
Скопје
05:14 - 15 јули, 2024

(Фото) Џенифер Лопез на одмор во Италија, но без Бен Афлек: Згодна и не е сама!

Поп ѕвездата е забележана на плажа во луксузното италијанско гратче Позитано, без сопругот, Бен Афлек.

Џенифер е уловена од папараците како по сончевиот ден поминат на плажа, ужива во ресторан во друштво на пријатели.

Истиот ден, таа продефилира на плажа облечена во едноделен бел костим за капење, покажувајќи го убавото тело.

И претходниот ден пејачката и глумица изгледаше весело, додека беше уловена на јахта како ужива во сонцето. И повторно носеше бел костим за капење со нагласено деколте.

Џенифер Лопез повторно ја избра Италија за летните одмори. Лани таа се одмораше на островот Капри, а сега го избра луксузното Позитано.

Додека се шират гласини за крајот на нејзиниот брак со Бен Афлек, таа беше забележана, повторно без него, на брегот Амалфи. Прво со брод во Соренто, а потоа во Позитано додека се пробива на плажата меѓу редовите лежалки опкружени со група пријатели.

Упорните гласини за разделба кружат од почетокот на мај, кога Џеј Ло се појави без Бен на настанот Мет гала. Оттогаш, двојката е видена заедно само неколку пати и тоа не во весело издание. Според таблоидите, тој се преселил во изнајмена куќа во Брентвуд, недалеку од местото каде што живее неговата поранешна сопруга и мајка на неговите три деца, Џенифер Гарнер.

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....