35.8 C
Скопје
19:49 - 15 јули, 2024

(Видео) Мокра до гола кожа: Наташа Беквалац во проѕирна чипка скокна во базенот, тело како на сирена

Пејачката Наташа Беквалац е позната по смислата за хумор, а дека со неа дури и работата е интересна, сведочи и видео кое се појави на социјалните мрежи.

Имено, Наташа Беквалац, или како што ја нарекуваат „новосадската Барбика“ со години е сопственичка на луксузна недвижност во Ченаи, кој го издава за прослави, а сега имотот ја искористила и за својата професија.

Таа организираше фотосесија покрај базен која имал неочекуван пресврт, бидејќи пејачката на крајот завршила мокра до гола кожа.

Видеото на Инстаграм го сподели нејзината сестра Кристина, а како што можеме да видиме, во долг, проѕирен фустан од тантела, Наташа скокнала во базенот и завршила мокра до кожа.

– Како да влегуваш во киселина – напишал коментар фотографот.

И покрај тоа, Беквалац е професионалец, па храбро влегла во водата и продолжи да лебди за да ги сними потребните кадри со објективот, додека нејзината сестра коментирала дека кадрите се прекрасни.

 

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....