36.8 C
Скопје
19:18 - 15 јули, 2024

(Фото) Се соблече Ана Бекута на 64 години и го покажа телото! Камерата прво ја снимила водата, а потоа се префрлила на нозете…

Во седмата деценија изгледот на Ана Бекута е доведен до перфекциај. Пејачката веќе некое време е на режим на исхрана, поради што секој ден изгледа сè подобро.

Откако линијата ја доведе до совршенство, Ана станува сè похрабра при изборот на модни комбинации, поради што комплиментите не престануваат да доаѓаат на нејзината сметка.

Сепак, иако изгледот на Ана Бекута сè почесто се коментира со суперлатив, фотографијата што ја објави пред извесно време на својот профил на Инстаграм особено изненади.

Имено, пејачката на социјалните мрежи објави фотографија во костим за капење, во текот на денот што го поминала на базен. Во преден план биле нејзините витки нозе, на кои би ѝ позавиделе и многу помлади колешки.

Иако не сакала да ја покаже целата фигура на мрежите, оваа фотографија е показател дека Ана се чувствува одлично во своја кожа, што го почувствувале и нејзините следбеници кои ја почестија пејачката со низа позитивни коментари.

 

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....