16.8 C
Скопје
17:54 - 20 април, 2024

(Видео) Јована Јеремиќ провоцира: Ги покажа градите и задникот додека вежбаше

Водителката Јована Јеремиќ реши да ја доведе својата фигура до посакуваниот изглед, па се посвети на тренинзите и здравата исхрана. Таа сега на Инстаграм покажа дел од тренингот, но и како изгледа опремата за тренинг.

Српската водителка во видеото во кое провоцира со својот изглед, го покажа деколтето кое беше во преден план, а потоа се сврте и го покажа задникот.

– Командантот е подготвен. Ако сакаш да бидеш командант, прво мора да бидеш најспособниот војник во групата – напишала таа во описот на видеото.

Инаку, Јована неодамна реши да го промени начинот на исхрана и да се посвети на поздрав начин на живот. Појадокот што го сподели на социјалните мрежи јасно го покажува нејзиниот нов пристап во исхраната, кој вклучува свежа салата, домашен леб, јогурт и лимон. Оваа промена подразбира и усогласување на исхраната со партнерот Драган Станковиќ.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Слични објави

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо

Водителката Бојана Јанковиќ пронајдена мртва во стан, се чека на обдукција на телото

еспресо
Се вчитува....