11.8 C
Скопје
19:16 - 20 април, 2024

„Создадени се еден за друг“: Социјалните мрежи се „вжештија“ по веста за разводите на Драгана Мирковиќ и Харис Џиновиќ

Веста за разводот на Драгана Мирковиќ и Тониј Бијелиќ, како и на Мелина и Харис Џиновиќ со денови е главна тема во јавноста.

Харис за распадот на бракот веќе неколку пати проговори, а бидејќи немаше убави зборови за бившата, предизвика гнев кај многу корисници на социјалните мрежи.

Од друга страна, има и такви кои гледаат позитивни аспекти во сите актуелни случувања, и му предлагаат да се фокусира на снимање нови песни.

Сепак, се чини дека најбројни се коментарите кои сугерираат дека Драгана Миковиќ и Харис Џиновиќ како оставени партнери треба да влезат во љубовна врска.

Социјалните мрежи се „вжештија“ од коментари на темата за овие два разводи на познатите пејачи.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....