10.8 C
Скопје
19:33 - 20 април, 2024

Теа Таировиќ без шминка! Пејачката во лежерно издание, ваква не сте ја виделе досега

Пејачката Теа Таировиќ на социјалните мрежи објави фотографија без грам шминка. Таа на фотографијата беше со лежерно врзана коса, без шминка и носеше слушалки што покажува дека работи напорно и нема проблем да им го покаже своето вистинско јас на обожавателите.

Имено, сите сме навикнати на Теа кога е облечена во тесни фустани, како танзува заводливо на сцената, но пејачката и друго издание.

Да потсетиме, таа на само неколку часа пред големиот концерт во Босна заврши во итната медицинска помош, кога поради тешка повреда и беше ставена лонгета на раката.

 

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....