25.8 C
Скопје
22:48 - 12 јуни, 2024

Скандалозна исповед на Дарко Лазиќ: Имал оргии со 12 жени цела ноќ

Пејачот Дарко Лазиќ, кој еднаш го откри трицифрениот број на жени со кои бил интимен, призна дека пред врската со Барбара Бобак, во Цирих имал оргија со 12 жени. Рекол дека на овој чекор се одлучил кога бил со некои пријатели, па отишле во бордел и избрале девојки со кои ќе се забавуваат.

По акцијата која траела цела ноќ, фолкерот имал проблеми со колкот кој го оперирал по тешка сообраќајна несреќа.

„Кога бев во Цирих на работа, исполнив една од моите желби, што би рекле, за релаксација. Работев ноќе, спиев преку ден, па земавме неколку слободни денови за да се забавуваме и да го разгледаме градот. Неколку другарите беа со мене, се договоривме да одиме во бордел и јас таа вечер спиев со 12 девојки. Кога влегов не знаев каде да огледнам, до мене е една бринета, црвенокоси, руси! Тоа ми беше голема желба. Цела ноќ не се видовме со другарите, сите беа по собите, се сретнавме дури следниот ден“, рече Дарко.

По оргијата, која траела цела ноќ, тој имал проблеми со колкот, кој го оперирал откако едвај излегол жив во несреќа што ја доживеал пред неколку години.

Слични објави

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо

(Фото) Јелена Ѓоковиќ вози велосипед во нива, во фустан со пруги, без трошка шминка: Вака ужива со Новак по неговата операција

Еспресо
Се вчитува....