17.8 C
Скопје
16:23 - 3 март, 2024

„Сите мажи што ми се додворуваат сакаат дете“: Познатата српска пејачка искрено за интимниот живот

Српската пејачкаа Гога Секулиќ за време на гостувањето во една емисија откри дека моментално е слободна, иако сè уште официјално не се разведе од сопругот.

Гога гостуваше во емисијата „Магазин ин“ кај водителката Сања Маринковиќ, а во таа прилика зборуваше за додворувачите.

Пејачката откри дека момците кои ѝ приоѓаат сакаат потомство, но таа верува дека такво нешто не планира:

– Сите мажи кои ми се додворуваат сакаат да имаат дете. Сакам да бидам мајка, но не планирам. Ако се случи, во ред. Најчесто момците од 30 до 50 години ми кажуваат дека помладите девојки се несериозни, и дека бегаат од обврските и улогата на мајка, па полесно им се обраќаат на веќе остварени жени – изјави Секулиќ.

Слични објави

Марија Шерифовиќ му се обрати на жирито по победата на Теја Дора: Ви благодарам што никој не гледаше во ничии хартии

Еспресо

Прво огласување на Бресквица по загубата: „Ви се јавувам дури сега…“

еспресо

(Видео) Има што да се види: На Северина ѝ пукнаа панталоните среде настап

Еспресо

Достоинствено: Како Бресквица го прифати поразот на Беовизија

еспресо

Астропрогноза за недела, 3 март: За Лавовите трошоци, за Биковите убаво изненадување

еспресо

Теја Дора ќе ја претставува Србија на Евровизија: Бресквица ја освои публиката

еспресо
Се вчитува....