03:38 - 23 јуни, 2024

Шокантната изјава на Гоца Тржан: Не ги поднесувам оние што „работат“ во кревет 4 часа, сакам да е брзо и едноставно

Instagram

Пејачката Гоца Тржан неодамна гостуваше во една емисија каде се осврна на темата за интимните врски.

Имено, Гоца во таа прилика без влакна на јазикот разговарала со Огњен Амиџиќ.

– Како што старееш, се трудиш да го направиш тоа брзо, едноставно и лесно – прво рече Гоца Тржан, а потоа продолжи:

– Не можам да ги поднесам овие четиричасовни „ударачи“. Тие што мислат нешто, немаат поим!

Гоца не застана тука.

– Има будали кои се на Сиалис, Камаграм, Виагра… Се дружам со мажи кои зборуваат со мене како да сум маж – изјавила таа во емисијата.

Инаку, Гоца Тржан е позната како некој што нема задршки, а неодамна проговори за својот брачен однос и изрази став кој изненади многумина.

Како што истакна пејачката, според неа љубовта не се подразбира во бракот, туку станува збор за надомест на финансиски средства за да се прехрани семејството.

– Љубовта не се подразбира во бракот, таа е економско-социјална заедница, а кога се создава семејство, во повеќето случаи се гледа кој колку пари има. Значи, што се однесува до другите, тоа е во крајна линија нивен начин и која сум јас да судам, не можам да одам во туѓи чевли – изјави Гоца во емисија на ТВ Пинк.

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....