14.8 C
Скопје
22:49 - 29 мај, 2024

Раста итно примен во болница

Instagram

Стефан Ѓуриќ Раста денеска, 23 април, е итно хоспитализиран.

Како што пренесуваат српските медиуми, тој во болница дошол со силни болки во придружба на неговата девојка Марија Балабан.

Како што дознаваат медиумите, Раста отишол во болница поради неподносливи болки во ‘рбетот.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....