13.8 C
Скопје
23:11 - 29 мај, 2024

(Фото) Пријател објави приватна фотографија на Дарко Лазиќ и Катарина: Вака не сме ги виделе

Пејачот Дарко Лазиќ ужива во љубовта со сопругата Катарина, а сега се појави и нивна приватна фотографија која сакаа да ја сокријат од очите на јавноста.

– Брат ми и сестра ми (да, ги исклучија телефоните и се фотографирале со мојот во занес), но не е важно… Сигурно дека тие не би ја објавиле оваа фотографија, бидејќи е катастрофа. Затоа сум јас тука. Ве сакам – напиша тој.

Да потсетиме, неодамна се појавија гласини дека Катарина е бремена, а Дарко проговори и откри што е всушност вистина.

– Уште не сме направиле тест за бременост, допрва треба да одиме да го направиме, па дури за некој ден ќе знаеме дали Каќа е бремена или не. Кога ќе дознаеме ќе ве известиме – изјавил Дарко за „Блиц“.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....