8.8 C
Скопје
08:07 - 27 февруари, 2024

Јована Јеремиќ откри каков подарок сака за Денот на вљубените: Ролекс, стан и автомобил веќе се минато

Српската водителка Јована Јеремиќ синоќа беше на настан со своето момче Драган Станковиќ, а покрај многуте теми кои ги зборуваше пред новинарите, таа откри и како ќе го помине претстојниот Ден на вљубените.

Имено, водителката откри дека тој ден ќе биде со својот партнер, и дека тоа е всушност најдобриот подарок што може да го добие.

– Со Драган одиме на забава, одиме на роденден на пријателка и таму ќе го прославиме Денот на вљубените. Драган ме радува секој ден со нешто, но за мене најголем подарок е кога е со мене. Затоа, единствено ми е важно на 14-ти февруари да сме заедно и да ја пуштам сликата која ќе ја пренесете на порталите – низ смеа изјави Јована.

Таа откри дека двајцата дури и тренираат заедно, а Драган, како што истакнува, ѝ е мотивација и во тоа.

– Тренирам толку многу што можам да одам на Олимпијада. Драган и јас тренираме заедно, ме бодри. Тој игра тенис и навистина е човек кој многу тренира и се грижи за себе, исто како мене. Ние сме идентични. Се навикна на мојата популарност, ужива. Да му пречеше немаше да бидеме заедно. Тој е тип на маж кој сака да има жена во која сите гледаат. Вакви мажи избирам – истакна водителката.

Потоа откри дека Драган не го освоила „преку стомак“ затоа што, како што истакнува, мажот не се освојува така.

– Знам дека понекогаш можам да зготвам нешто за мене и Драган, но не сакам. Сум готвела многу во животот, сега нека ми готват мене. Мажот никогаш не го заведува кујната, тоа го прават очајните жени. Човекот е заведен од интелектот и квалитетното водење љубов. Поради жена која е ѕвер во кревет и која е заљубена уметница, на секој му паѓа долната облека пред да легне со неа во кревет – низ смеа изјави водителката.

Слични објави

Ана Севиќ проговори за работата: „Себеси постојано се критикувам“

еспресо

Астропрогноза за вторник, 27 февруари: Важни вести за Раковите, пари за Вагите

еспресо

Популарен рапер убиен во Амстердам: Го изрешетале на улица

еспресо

„Пукна тиквата“: Ана Николиќ е повторно сама, го остави дечкото

Еспресо

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо

(Фото) Семејна идила: Ќерката на Гоце Тодоровски го прослави роденденот со најблиските

Еспресо
Се вчитува....