38.8 C
Скопје
16:52 - 19 јули, 2024

(Фото) Теодора Џехверовиќ во предизвикувачка секси поза: Пожешка од кога било!

Теодора Џехверовиќ моментално ужива на море со својот партнер Матиќ Ребек, од каде секојдневно ги шокира следбениците на социјалните мрежи со провокативни изданија.

Пејачката, да потсетиме, позираше во минијатурно бикини, а во таа прилика го покажа и извајано исончаното тело – стомачни, затегнати нозе, но и силиконски гради.

По овие секси кадри не недостигаа реакции, а објавата на Џехверовиќ беше коментирана стотици пати. Меѓу другото, големо внимание привлече еден коментар, не толку позитивен.

– Теодора сака да прави порнографски, секси и провокативни слики за да добие што повеќе следбеници. Не можам да разберам дека треба толку да трчаш наоколу и да го вадиш задникот. Ок, таа е навистина жешка, но ова е премногу. Па ова го гледаат и нејзиниот татко, брат… семејството. Но, колку лошо време дојде, им изгледа нормално – гласи еден од коментарите.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....