21.8 C
Скопје
03:23 - 15 јули, 2024

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

Водителката Сања Маринковиќ важи за една од најубавите водителки во регионот.

Сања редовно тренира и се грижи за својот изглед, но ужива и да оди на егзотични дестинации.

Водителката реши да отпатува во потоплите предели, а следбениците на социјалните мрежи ги почести со жешки кадри од Ибица.

Сања Маринковиќ позираше во црни бикини, а во описот на фотографијата им даде важен совет на следбениците.

принтскрин инстаграм

„Кога ќе се умориш, научи да се одмориш. Не чекај да се разболиш, како на пример, јас – напиша Сања.

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....