21.8 C
Скопје
04:08 - 15 јули, 2024

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

Американската актерка Гвинет Палтроу го поддржува Бен Афлек за време на неговиот развод со Џенифер Лопез. За ова пишува „Ин тач“ (In Touch).

„Гвинет внимателно ја следеше ситуацијата и навистина верува дека може да им помогне со споделување на некои методи кои функционирале за неа и Крис Мартин“ – открива изворот за „Ин тач“.

Инсајдерот додаде дека Гвинет и Бен се пријатели околу 30 години. Покрај тоа, тие се состанувале одреден период.

„Гвинет мрази да го гледа како Бен поминува низ таква болка“, забележува изворот.

Гвинет „му понуди да направи се што може за да му помогне во овој тежок период“.

Двојката се забавуваше во доцните 1990-ти, откако се сретнаа на вечера во 1997 година. Тие подоцна глумеа во филмот „Вљубениот Шекспир“. По нивното разделување, Гвинет се омажи за фронтменот на Coldplay, Крис Мартин и роди две деца – ќерката Епл и синот Мозес. Тие го завршија својот брак во 2014 година, објавувајќи заедничка изјава во која тврдат дека „свесно се разведуваат“.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....