10.8 C
Скопје
19:47 - 20 април, 2024

(Фото) Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ ужива во луксуз: Носеше модна комбинација вредна повеќе од 60 000 евра

Џина Џиновиќ, ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ е многу популарна и активна на мрежите каде често може да се пофали со скапи, брендирани парчиња, но и со провокативни фотографии.

Таа никогаш не ја криела љубовта кон луксузните работи, кои очигледно ги наследила од нејзината мајка Мелина, како и љубовта кон модата. Така сега нејзината најнова фотографија привлече внимание, а тоа е поради нејзината модна комбинација која чини вртоглава сума.

Имено, Џина на Инстаграм ја покажа чантата од модниот бренд „Ботега Венета“ вредна 2.500 евра, и фармерките од Тиери Мјуглер за кои издвоила речиси 1.000 евра.

На фотографијата во преден план е и нејзиниот скап накит. Дури 47.500 евра чини само една белегзија која Џина ја има на раката, а е изработена од жолто злато и украсена со 204 дијаманти. До неа на раката носи две идентични алки, едната во бело злато со тиркиз од 6.000 евра, а другата во жолто злато од 5.550 евра.

Сè на сè, Џина на оваа провокативна фотографија се чини дека нослеа брендирани парчиња облека во вредност од над 60.000 евра.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....