9.8 C
Скопје
07:24 - 15 април, 2024

Ѓани со шокантна изјава за сопругата: Со дечкото е, го барам со денови

Пејачот Радиша Трајковиќ попознат како Ѓани, кој е добар пријател на Слоба Радановиќ, дојде да ја прослави венчавката на Слоба и Јелена, која се одржува во ресторан на Ада Хуја во Белград.

Иако само што долета уморен од Париз и беше многу уморен, Ѓани реши да му даде поддршка на својот пријател во овој убав момент.

На прашањето од медиумите каде му е поубавата половина и зошто не се појави на свадбата со сопругата Слаѓа, познатиот пејач се пошегува:

– Слаѓа е со дечкот. Не знам каков е, а го барам со денови, не знам каде е- рекол Ѓани.

Инаку, Ѓани во разговорот откри дека не му пречи кога новинарите пишуваат секакви работи за него, но дека му пречи кога пишуваат дека наводно има љубовница.

Слични објави

Кои хороскопски знаци ќе пливаат во пари оваа недела: За Скорпиите зголемување на платата, за Рибите нови инвестиции

еспресо

(Фото) Јована Јеремиќ во емисија во живо ги покажа гаќите, цела Србија откри каква долна облека носи водителката!

Еспресо

„Нераскинлива судбинска врска“: Астролог ги анализира наталните карти на кралот Чарлс и кралицата Камила

еспресо

Ѓорѓе Давид се врати на местото на несреќата: Пејачот објави дека повторно заминува од Македонија

Еспресо

Почина српска пејачка по борба со ракот на 41 година: Во јануари ѝ рекле дека ѝ остануваат уште 6 месеци живот

Еспресо

(Фото) Хју Хефнер дебело платил за гробот до Мерилин Монро: „Жално е што ја искористи и нејзината смрт“

еспресо
Се вчитува....