13.8 C
Скопје
23:02 - 29 мај, 2024

(Фото) Цеца покажа во каков луксуз го прослави првиот роденден внукот Крстан: Како во бајка

Крстан Ражнатовиќ, синот на Вељко и Богдана Ражнатовиќ, вчера го прослави првиот роденден во семејната вила на Дедиње.

Семејството организираше семејна веселба во луксузна вила за која специјално се подготвија, а Цеца денеска покажа како е уредена куќата.

На Инстаграмот на Цеца се појави фотографија од украсите кои беа подготвени специјално за роденденското момче.

Сè е во сини тонови, со бели и златни детали. На масата има златни свеќници, прекрасен аранжман на цвеќиња, а има и големо, плишано мече и натпис „Среќен роденден“.

Слични објави

(Фото) Ги пречека изненадување: Еве каде отидоа Анастасија и Немања по свадбата

еспресо

(Фото) Ќерките на Џеј Рамадановски пристигнаа на настанот организиран во негова чест: Убавата Марија блеска во бременоста

Еспресо

Српскиот министер за малку ќе се „фател“ со Хилари Свонк, конците му ги помрсил Александар Вучиќ

Еспресо

Најубавата српска водителка Марија Килибарда на 43 години чека бебе

Еспресо

(Видео) Се појави видео од тајната венчавка на Анастасија Ражнатовиќ: Цеца се бореше за бидермаерот

Еспресо

(Фото) Калиопи го промовираше новиот албум – „Албум“: 10 песни и дует со Слаткар

Еспресо
Се вчитува....