39.8 C
Скопје
16:12 - 19 јули, 2024

(Фото) Цеца го прегрнува Немања: По елиминацијата на Србија од ЕП, фудбалерот со Анастасија и тештата

Откако репрезентацијата на Србија одигра нерешено со Данска на Европското првенство во Минхен, српските фудбалери го завршија учеството на турнирот.

Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ заедно со ќерката Анастасија деновиве е во Минхен каде заедно со семејството Гудељ досега ги бодреа Орлите, а пред сè, Немања Гудељ, сопругот на Анастасија.

Со оглед на тоа што првенството за Србија е завршено, Анастасија и Цеца одлучиле слободното време да го поминат во Германија со Немања Гудељ, па така и настанала фотографијата што фолк пејачката ја сподели на Инстаграм.

Тројцата заедно се шетале во главниот град на Германија, каде одлучиле да направат селфи.

На фотографијата Анастасија и Немања се благо насмеани, а Цеца силно го прегрнала својот зет.

 

Слични објави

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо

(Фото) Жељко Бебек настапува со синот кој „растура“: Сакам да ме „прешиша“ на сцена

еспресо
Се вчитува....