38.8 C
Скопје
17:00 - 19 јули, 2024

(Фото) Анастасија Ражнатовиќ по Европското првенство ги спакува куферите: Ќе ужива на луксузна дестинација

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија по бурниот период ги спакува куферите и се огласи од аеродром, па откри каде ќе патува.

Имено, младата пејачка со сопругот Немања Гудеља претходниот период беше во Германија каде српската репрезентација се натпреваруваше на Европското првенство, но дел од нив по поразот се вратија во Србија.

Меѓутоа Анастасија и Немања наместо во Србија, заминаа на Ибица каде ќе уживаат во заедничкото време, а таа на својот инстаграм-профил сподели фотографија од аеродром.

– Се гледаме наскоро на Ибица- напиша Анастасија.

Да потсетиме, откако репрезентацијата на Србија одигра нерешено со Данска на Европското првенство во Минхен, српските фудбалери го завршија учеството на турнирот. Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ заедно со нејзината ќерка Анастасија беше во Минхен за да ги поддржи репрезентативците.

Слични објави

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо

(Фото) Јелена Карлеуша со шокантна објава за куче претепано до смрт: „Барам итна реакција“

еспресо

(Видео) „Жено, побарај помош!“ Ана Николиќ повторно шокира, во долна облека шета по улица!

Еспресо

(Фото) Ела Дворник топлес и во танга: Какви брутални фотографии

Еспресо

Контроверзниот Десингерица: На жена ми ѝ пречи кога им плукам на луѓето во уста, но мене тоа ме прави среќен

Еспресо

Принцот Хари ќе објави нов „сензационален материјал“ во нова книга: Има што да раскаже за серија книги

еспресо
Се вчитува....