19.8 C
Скопје
00:02 - 27 септември, 2023

(Фото) Сара Џесика Паркер ја посвои мачката на Кери Бредшо од продолжението „Сексот и градот“

Сара Џесика Паркер ја посвои мачката на Кери Бредшо од продолжението на култната серија „Сексот и градот“, „И, едноставно, така“.

58-годишната актерка, која ја портретира Кери во новото поглавје на „Сексот и градот“, се огласи на социјалните мрежи за да открие дека ја посвоила Шу.

Покрај видеоклипови и фотографии на Шу, што ги сподели на својот „Инстаграм“, Сара, која е во брак со актерот Метју Бродерик, напиша: „Неговото име надвор од камерите е Лотус. Тој и неговите браќа и сестри добија ботанички имиња кога беа спасени како новороденчиња од страна на „cthumanesociety“.

„Официјално усвоен од семејството Паркер/Бродерик во април 2023 година, тој им се придружува на Реми и Смили, кои ги посвоивме во мај 2022 година“.

Шу дојде на снимање на серијата директно од „Конектикат хуман сосајати“, а засолништето веќе откри некои дополнителни детали за посвојувањето.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....