25.8 C
Скопје
10:03 - 24 јуни, 2024

Ознака : Зелен Хуман Град

ЕспресоСлајдер

Убави вести од Зелен Хуман Град – ЈСП пушти срце, наскоро ќе се возиме со нашите мачиња и кучиња

Еспресо
Иницијативата Зелен Хуман Град попладнево ги израдуваа скопјани кои имаат миленици, а го користат јавниот градски превоз. „По неформална дискусија со директорот на ЈСП, потврдено...