14:28 - 19 април, 2024

Ознака : Васко Мавровски

ЕспресоСлајдер

Актерот Васко Мавровски заврши во полициска станица поради фејсбук статус – го пријавила министерката за култура

Еспресо
Битолскиот актер, Васко Мавровски заврши на распит во полициска станица и доби опомена поради статус на социјалната мрежа Фејсбук. Актерот тврди дека во полиција го...