16.8 C
Скопје
05:02 - 20 мај, 2024

Ознака : томи ли

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕРОТ НА ТВ СЕРИЈАТА „ПАМ И ТОМИ“: Фокусот е на секс скандалот на секс-бомбата Памела Андресон

Еспресо
Објавен е трејлерот од ТВ серијата која раскажува за скандалот со секс снимката на Памела Андерсон и Томи Ли (тапанарот на Motley Crue), која во...