16.8 C
Скопје
07:45 - 22 мај, 2024

Ознака : тешки времиња

АстроВи ПрепорачувамеХороскоп

Овие 4 хороскопски знаци и во најтешките времиња размислуваат позитивно!

Еспресо
Јасно е дека поради неочекуваните настани некои луѓе не можат да престанат да размислуваат негативно. А тоа не е добро – таквите мисли не обесхрабруваат...