Tag : плаши

Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ќе се изнасмеете: Погледнете како актерот Андрија Милошевиќ пречекува гости – ги вади од памет! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Каде е српскиот актер Андрија Милошевиќ, таму е ѝ шегата. Овој пат актерот реши повторно да се пошегува. На ред дојдоа неговите пријатели кои ги...