11.8 C
Скопје
02:13 - 24 мај, 2024

Ознака : марија булат

БалканСлајдерСцена

Фолк-пејачот Марко Булат примен на ургентно, го претепала сопругата: Марија Булат работела во полиција, а обвинувана е за поседување наркотици

Еспресо
Марко Булат, 49-годишниот српски фолк пејач, вчера околу 16 часот завршил во Ургентниот центар во главниот град на Србија, а за здобиените повреди ја обвинил...