17.8 C
Скопје
00:38 - 26 мај, 2024

Ознака : Маја Јанеска

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

ЛОКУМЧЕ: Охриѓанката Маја Јанеска, светска а наша! Славата и парите никогаш не ѝ удрија во глава! (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Еспресо
Охриѓанката Маја Јанеска, популарна мејк-ап артистка, деновиве ужива на турските плажи. По долгогодишниот престој во Танзанија каде што ги усовршуваше шминкерските вештини, Маја се врати...