14.8 C
Скопје
06:14 - 22 мај, 2024

Ознака : литиум

СветСлајдерСцена

ЗОШТО БРИТНИ СПИРС ЗЕМАЛА ЛИТИУМ: Какви несакани ефекти има литиумот

Еспресо
Повеќе месеци по минатогодишното судење на поп пејачката Бритни Спирс (со нејзиниот татко) поврзано со употребата на литиум, фановите се уште ја фаворизираат темата за...