24.8 C
Скопје
08:50 - 13 јуни, 2024

Ознака : квантин тарантино

СветСлајдерСцена

Квентин Тарантино жали што не го повикал Харви Вајнштајн на машки разговор: „Тоа што го правел не е нормално!“

Еспресо
Квентин Тарантино изјави дека жали што немал сериозен разговор со Харви Вајнштајн откако дознал за сериското малтретирање на жени од страна на холивудскиот продуцент. Режисерот...