03:32 - 23 јуни, 2024

Ознака : кливленд

СветСлајдерСцена

Верувале или не, ова е местото во кое официјално се слави Денот на Машин Ган Кели!

Еспресо
Неверојатно, но апсолутно вистинито: американскиот рапер Машин Ган Кели, со одлука на градскиот совет на Кливленд потпишана од градоначалникот Џастин Биб, го доби својот ден...