16.8 C
Скопје
05:29 - 13 јуни, 2024

Ознака : кики лесендриќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Познатиот српски пејач паднал од пет метри висина: Рокерот сериозно повреден по несреќата

Еспресо
Пејачот и музичар Зоран Кики Лесендриќ доживеал сериозна несреќа кога паднал од дрво, а за среќа, последиците не биле трагични, пишува „Гранд“. Во разговорот пејачот...