16.8 C
Скопје
05:23 - 20 мај, 2024

Ознака : ќерка Џуна

БалканВи ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСцена

(ФОТО) Харис Џиновиќ за својата ќерка: Не треба да се фотографира како старлета

М.Р.
Пејачот неколку пати зборуваше за својата ќерка Џуна која е многу популарна на социјалните мрежи.   View this post on Instagram   A post shared...