20.8 C
Скопје
07:28 - 13 јуни, 2024

Ознака : катарина радивоевиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Убавата „Зона Замфирова“ се подложила на естетски корекции: Нема ниту една брчка и изгледа многу природно

Еспресо
Катарина Радивоевиќ важи за една од најубавите српски актерки, која со годините станува сè поубава. Многумина коментираат дека старее исто како и виното, па годините...