Ознака : картлеуша

Ви Препорачуваме Сцена

Карлеуша како секси Баба Мраз: Објави фотка во долна облека

Теодора Циклевска
Јелена Карлеуша им ја разгоре фантазија на бројните фанови со новата фотографија што ја објави на социјалните мрежи. Позира во минијатурна проѕирна долна облека, а...