Ознака : кантри пејачка

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Кантри пејачка (25) позитивна на коронавирус: Ги загубив сетилата за вкус и мирис

Еспресо
Американската кантри пејачка Кејли Шор (25), на социјалните мрежи објави дека е заразена од коронавирус, иако изминативе три недели излегувала само до продавница. Пејачката е...