12.8 C
Скопје
07:57 - 15 април, 2024

Ознака : јелена тодоровиќ

БалканВи ПрепорачувамеСветСцена

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Еспресо
Србинката Јелена Тодоровиќ ја доби престижната титула – најубава кошаркарка во светот, на тој начин симнувајќи ја од тронот Хрватката Антонија Мишура, која досега важеше...