22.8 C
Скопје
00:14 - 18 јуни, 2024

Ознака : јапонски маникир

Здрави навики

Што е јапонски маникир и зошто морате да го пробате?

Еспресо
Убавите нокти и даваат посебен сјај на секоја жена, поради што маникирот (без разлика дали домашен или професионален) е задолжителна пракса за сите жени. Што...