Ознака : Ивана Серафимовска

Лајфстајл

„Академци“ добија женско засилување: Пејачката Ивана Серафимовска е новиот член на групата! (ФОТО)

Васко Спасоски
Момците од популарната фолк група „Академци“ која е добро позната на народната музичка сцена, од неодамна добија нов член. Нив ги засили девојката со прекрасен...