Ознака : игнасио

Лајфстајл Сцена

ГО ПАМЕТИМЕ КАКО ИГНАСИО И ЛУИ ДАВИД: Синот на Освалдо Риос е поголем фраер од него (ФОТО)

Igor
Во доцните 90-ти целиот Балкан полуде по приказната на Касандра и нејзината љубовна драма со браќата Игнасио и Луи Давид. Овие два лика ги екранизираше...