16.8 C
Скопје
14:50 - 27 февруари, 2024

Ознака : фиона хил

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Експертка за Русија открива: „ПУТИН НА МАСА НИКОГАШ НЕ ПИЕ“, „не е суперчовекот што го замислуваме“…

Еспресо
„Путин не е суперчовекот што го замислуваме“, пишува во книгата на Фиона Хил „There is nothing for you here“ (Овде нема ништо за тебе), која...