25.8 C
Скопје
09:34 - 24 јуни, 2024

Ознака : докажаа

Секојдневие

Студиите докажаа: Работењето од дома носи помалку стрес, а поголема продуктивност

Еспресо
Многу големи компании како што се Гугл, Фејсбук, Твитер, Сименс, на своите вработени им одобриле работа од дома на неопределено време, доколку така повеќе им...