19.8 C
Скопје
07:35 - 24 јуни, 2024

Ознака : добротворна

СветСлајдерСцена

ФОТО: Најпосакуваниот актер на светот во доброволна акција – Бред Пит ја покажа хуманоста на дело

Еспресо
Бред Пит не е само талентиран актер, туку и многу хуман човек кој тоа повторно го докажа кога пред неколку денови доброволно седна зад воланот...