7.8 C
Скопје
20:22 - 20 февруари, 2024

Ознака : давење

СветСлајдерСцена

Се удави ќерката на славниот мексикански пејач: Ноќно пливање во алкохолизирана состојба

Еспресо
Мексиканскиот прочуен пејач Луис Анхел, Марија Фернанда Роблес ја загуби својата поќерка Марија фернанда, која се удавила во популарното летувалиште Мазатлан, пишува „Њујорк пост“.  ...