18:15 - 20 април, 2024

Ознака : божиќни колачиња

Дестинации и Дегустации

Направете си божиќни колачиња: Ќе ви бидат потребни само 4 состојки

Слободен печат
СОСТОЈКИ: 4 јајца 250 гр шеќер во прав 2 ќесички ванилин шеќер брашно по потреба ПОДГОТОВКА: Се матат јајцата со шеќерот додека не се добие...