18:55 - 20 април, 2024

Ознака : Богдна Родиќ

БалканСлајдерСцена

ВИДЕО: Додека Вељко и Богдана уживаат, погледнете кој го анимира малиот Жељко!

Васко Спасоски
Откако Вељко и Богдана Ражнатовиќ на почеток на летово го донесоа на свет првиот внук на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, кој го доби името Жељко, по...
БалканСлајдерСцена

Дунав не би ги испрал: Вељко и Богдана во кал до глава! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Тазе-таткото Вељко Ражнатовиќ по изолацијата во која беше со мајка си Цеца, веднаш се упати во Тител кај својата сопруга и новородениот син Жељко. Имено,...