11.8 C
Скопје
23:13 - 29 февруари, 2024

Ознака : Берни Еклстон

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Приказната со Тамара Еклстон добива нов епилог: За време на апсењето носела идентични обетки! (ФОТО)

Васко Спасоски
Домашната помошниќка Мариа Мастер е обвинета дека помогнала во грабежот на домот на Тамара Еклстон, а за време на апсењето носела идентични обетки какви што...