4.8 C
Скопје
03:34 - 4 март, 2024

Ознака : барбара стрејсенд

СветСлајдерСцена

Џенифер Анистон доби наводаџика: Барбара Стрејсенд ѝ бара момче за мажење кое ќе ѝ одговара

Еспресо
Шоубиз иконата Барбра Стрејсенд ја презема улогата на „наодаџика“ за холивудската ѕвезда Џенифер Анистон, која моментално е сингл. Но ова не е првпат Барбара да...