13.8 C
Скопје
23:02 - 29 мај, 2024

Ознака : Ана Шутиноска

Ви ПрепорачувамеЕспресоИнтервјуСлајдер

Ана Шутиноска роди ќерка: Постојано балансирам помеѓу бебето и тодлерот

Милица Џаровска
За првпат јавно, радио- водителката Ана Шутиноска ја покажа својата ќерка Софија, и раскажа на кој начин ѝ се сменил дневниот ритам откако е мајка...