21.8 C
Скопје
03:22 - 15 јули, 2024

Ознака : 21 век

ЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

СИ НАЦРТАВ ЖИВОТ: Нов албум на 21 ВЕК

Еспресо
21 ВЕК го објави својот трет студиски албум насловен „СИ НАЦРТАВ ЖИВОТ“ кој од денеска, под етикетата на „Пасворд Продакшн“, е достапен на сите поголеми дигитални...